به اشتراک گذاری
FaceBook  Twitter  

لاماسیای جدید - مرکز تمرینی اوریول تورت

مجموعه ورزشی سیوتات اسپورتیووا خوان گمپر دارای ساختمانی منحصربفرد برای کارایی خود به همراه معماری منحصربفردش در لاماسیا – مرکز تمرینی فورماسیو اوریول تورت می باشد

ساختمان جدید با کارایی ایجاد فضایی مناسب برای استفاده ساکنان آن شناخته شده و در حقیقت می تواند در راستای نیازهای باشگاه رشد کند.

این ساختمان زمینی به مساحت 6000 مترمربع را در برگرفته است ، که شامل پنج طبقه می باشد– سه طبقه آن توسط آکادمی جوانان مورد استفاده قرار می گیرد و دو طبقه دیگر برای استفاده در آینده محفوظ باقی مانده است. پروژه ی ساخت آکادمی جدید 19 ماه به طول انجامید ( از دسامبر 2009 تا ژوئن 2011 ) .

هزینه ی ساخت این ساختمان جدای از هزینه ی مالیات و مجهز ساختن آن که 2.3 میلیون یورو هزینه در برداشته ، 8.8 میلیون یورو می باشد.

تا سال گذشته ، باشگاه 60 ورزشکار مرد و زن را با توجه به وسعت لاماسیای قدیمی در خود مستقر کرده بود، که از این بین 12 نفر در ساختمان لاماسیای قدیمی ( ماسیای سن پلنس ) و 48 نفر در مکانی در گُل نورد کمپ نو قرار داشتند. لامسیای جدید در قلب سیوتات اسپورتیوا گنجایش 83 ورزشکار را دارد.

اتاق ها در دو طبقه ی اول و دوم توزیع شده اند – اتاق های دو یا چهار نفره و یک نفره که برای استفاده ی به تنهایی رزور می شوند. هر اتاق دارای یک تخت خواب ، کمد لباس ، حمام کاملا مجهز و یک میز مطالعه می باشد. تعدادی از اتاق ها دارای تخت های ویژه ای برای بازیکنان قد بلند بسکتبال و هندبال می باشد و برخی دیگر نیز برای کارهای فیزیوتراپی مجهز شده اند.

سهولت استفاده و معقول بودن دو مفهوم اساسی در تعریف لاماسیای جدید است. نمونه ای از آن در طبقه ی همکف دیده می شود که آشپزخانه ، غذا خوری به همراه " سلف سرویس " ، دفاتر مدیریت ، کلاس های درس تقویتی و فضایی آزاد برای تفریح و اوقات فراغت جوانان ادغام شده اند. این موضوع نه تنها شرایط ورزشکار را بهبود می بخشد بلکه شرایط کاری را برای کسانی که از این ورزشکاران مراقبت می کنند ساده تر می کند. آشپز ، مدیریت پرسنل و مدیریت لاماسیای جدید همگی می توانند در بهترین شرایط ممکن ، بدون احساس فقدان حضور روح خانواده از انجام کار خود لذت ببرند.

نام تجاری شما در نمای خارجی لاماسیا

بدون شک نمای لاماسیا می تواند ابزار ارتباطی قدرتمند و تاثیرگذار برای تجارت باشد. به لطف توافق بین باشگاه بارسلونا و شرکت کسب و کار تخصصی MCM ، در حال حاضر فرصت به نمایش گذاشتن نامهای تجاری در نمای خارجی این بنای سمبلیک وجود دارد.