به اشتراک گذاری
FaceBook  Twitter  

جنگ تمام عیار میان بارسا و کمیته لالیگا

بارسا شکایت علیه تباس و کمیته لالیگا را به دادگاه داوری ورزش می‌برد

منبع: sport.es/ مترجم: فرشاد قاضیFCBarca.ir

پس از اظهارات و بیانیه ضد بارسایی خاویر تباس و کمیته لالیگا بر اثر جریانات رخ داده در دیدار والنسیا – بارسلونا که با برتری 3-2 بارسا به پایان رسید، امروز باشگاه رسماً اعلام کرد که قصد دارد بر علیه این اظهارات به دادگاه داوری ورزش شکایت کند.

پس از دیدار والنسیا و بارسلونا، خاویر تباس که پیش از این هم به طرفداری از سفیدپوشان مادریدی اذعان کرده بود، در اظهاراتی عجیب و توهین آمیز به جای نکوهش رفتار هواداران والنسیا از قبیل توهین و پرتاب اشیا، رفتار بازیکنان بارسا را با تعبیرات نامناسب مورد حمله قرار داده بود. پس از این اظهارات باشگاه بیانیه‌ای را در وبسایت رسمی خود منتشر کرد که در آن کمتیه لالیگا را موظف دانسته بود که از این پس کلیه خوشحالی‌های تیمی و فردی را پس از هر گل به ثمر رسیده در لالیگا بررسی نماید!

اکنون باشگاه بدنبال اعلام جرم علیه این اظهارات است. در بیانیه باشگاه در این باره آمده است: "باشگاه بارسلونا از دادگاه داوری ورزش خواستار آنست که پرونده ای انضباطی را علیه اظهارات غیرقابل قبول خاویر تباس و اعضای کمیته لالیگا درباره رفتار بازیکنان بارسا در جریان دیدار والنسیا-بارسلونا در مستایا، بگشاید.

برای این منظور، باشگاه هر دو مورد را برای میگوئل کاردنال، رئیس شورای عالی ورزش بعنوان فردی تصمیم ساز ارسال می‌نماید.

در طول سپری شدن این پرونده، باشگاه بارسلونا بصورت علنی ضمن تقبیح اظهارات خاویر تباس اعلام می‌دارد که از این پس هیچ اعتماد و اطمینانی به وی ندارد."

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید