به اشتراک گذاری
FaceBook  Twitter  
اف.سی.بارسلونا؛ فراتر از سه گانه

منبع: سایت رسمی باشگاه/مترجم: سامان اکبری FCBarca.ir

با حمایت شرکت Gatorade ، شرکت سازنده نوشیدنی های ورزشی که شریک رسمی باشگاه نیز می باشد، این مستند نگاه کاملی به فصلی دارد که تیم اصلی درنهایت جریان فصل را تغییر داد، اسپانیا قهرمان جدیدی در سوپرکاپ به خود دید و 15/2014 که با رسیدن به آنچه که دومین هت-تریک در تاریخ باشگاه می باشد به پایان رسید.
مستند توسط "یولیانو بلتی" روایت می شود، کسی که در جشن قهرمانی هم دیده می شود. این مستند با اشاره به شعار "فراتر از یک باشگاه" در لاماسیا و سبک فوتبالی که در تمام دنیا شناخته شده است، شروع می شود. پس از نشان دادن سلطه باشگاه فوتبال بارسلونا در دهه گذشته – کسب 4 جام قهرمانی باشگاه های اروپا و 6 جام لیگ اسپانیا، با اشاره به لیو مسی که موفق به کسب 4 جایزه بهترین بازیکن جهان در 6 سال گذشته شده است – این مستند همچنین به فصل ناامیدکننده 14/2013 اشاره دارد که منجر به فصل بسیار موفق 15/2014 شد.
با مصاحبه با بازیکنانی همچون لیو مسی، جرارد پیکه، خاویر ماشرانو، ایوان راکیتیچ و لوییس سوارس به همراه پزشک های مختلف، این مستند کلیدهایی را برای درک اینکه چطور تیم توانست در مقطعی شرایط را تغییر داده و همه جام ها را کسب کند، نشان می دهد. با روی کار آمدن لوییس انریکه و اضافه شدن بازیکنان جدید، فعالیت های ویژه ای نیز توسط موسسه علمی ورزشی Gatorade برای تشخیص و شخصی سازی نیازهای هر بازیکن، چه از لحاظ تغذیه چه جذب آب، انجام شد.

همه ی این مسائل، به همراه قدرت تمام عوامل باشگاه که با رهبری توقف ناپذیر مسی موفق شد به تمام ناهمواری ها غلبه کند و توانست به چنان نمایشی دست پیدا کند که منجر به کسب جام لیگ اسپانیا، جام حذفی و درنهایت لیگ قهرمانان اروپا در برلین شد.

این مستند جذاب رو میتونید با زیرنویس فارسی بصورت رایگان از لینک های زیر دریافت کنید:

720p

1080p

Password: FCBarca.ir

 

دیدگاه‌ها   

#2 Penelope 1396-02-25 21:50
Loving the info on this site, you have done outstanding job on the blog posts.
نقل قول کردن
#1 abdul khalil rashid 1395-07-30 20:36
در باره بازیکنان اف سی بارسا
هر یک از دیگر قوی تر اند و در حین بازی تماس دقیق و در ست با هم دارند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید