به اشتراک گذاری
FaceBook  Twitter  

10 نکته کلیدی صحبت های لوییس انریکه در اولین کنفرانس خبری اش

او گفت تیم تحت مربیگری من هجومی و موثر بازی خواهد کرد.همچنین افزود یک سرمربی یک رهبر است.او باید درحین هدایت تیم دانشش را ثابت کند.

منبع : سايت رسمي باشگاه / مترجم: علیرضا آزادی FCBarca.ir

لوییس انریکه به عنوان سرمربی بارسلونا در اولین کنفرانس کوتاه مطبوعاتی اش سرخط های زیادی عنوان کرد. 
در اینجا به ۱۰ سرخط از صحبت های انریکه که به نظر ما مد نظر او بوده اشاره میکنیم.

یک – امروز یک روز هیجان انگیز و مخصوص است. ما قصد داریم یک بارسای جدید رو بسازیم.این چالش من رو نمیترسونه.این روز یکی از زیباترین روزهای زندگی من هستش.

دو – وقتی من بارسای ب رو ترک کردم اونها به من گفتند یک روز تو را دوباره در بارسلونا خواهیم دید.آنها روی قولشان ماندند!

سه – من میدانم هدایت این پروژه چقدر سخت خواهد بود.ولی میخواهم سرود باشگاه را در استادیوم حس کنم و بشنوم و کارم رو شروع کنم.

چهار – افراد زیادی هستند که میخواهند وارد باشگاه بزرگ بارسلونا شوند.من از روبرو شدن با چالش ها و مسئولیت های جدید خوشحال هستم و مشکلی ندارم. من میدانم که فشار برای بردن عناوین هست اما این فشار و جاه طلبی را میپسندم.

پنج- آیا در رابطه با بازیکنان سخت گیری خواهم کرد؟ من نمیدانم منظور شما از سوالتان چی هستش. من یه فرد مثبت گرا بودم .همیشه.من میخواهم به بازیکنان تیم کمک کنم چون ما به یک نمایش همه جانبه و خیره کننده در زمین احتیاج داریم .بازیکن تمایل به تمرکز فردی دارد و هدف من این است آنها را در قالب یک گروه برای کسب عناوین ترغیب کنم.ما باید با یکدیگر ارتباط خوبی داشته باشیم.من برای ایفای نقش در کارم خیلی مشتاق هستم.

شش- تیم تحت رهبری من حمله خواهد کرد. تیم ما یک فوتبال هجومی را به نمایش خواهد گذاشت.همان سبک بازی که میلیون ها نفر را در سرتاسر جهان پای تلویزیون میخ کوب کرده است. مالکیت توپ با ما خواهد بود و چه بهتر که این مالکیت توپ در نیمه زمین حریف باشد.

هفت – تغییراتی در راه هستند.ما به بهترین روش ممکن خود را بازسازی خواهیم کرد.یک سال دربارسا یک سال معمولی نیست. اگر شما در جایگاه تعیین شده نباشید بعضی چیزها بایستی تغییر کنند.تمام خطوط تیم با ورود بازیکنان جدید تقویت و بهتر خواهند شد. بهتر از چیزی که هستیم.(در آینده وضعیت تیم نسبت به الان بسیار بهتر خواهد ش)

هشت – یک سرمربی یک رهبر است.او نیاز دارد تا دانش رهبری خودش رو وقتی که هدایت افراد یک گروه شامل غرور و انگیزه و شخصیتشون رو برعهده داره ثابت کنه.

نه – من از داشتن بهترین بازیکن جهان در تیمم بسیار خوشحال هستم. این یکی از عواملی هستش که به من انگیزه میدهد.

ده – من به بازیکنان جوان یک فرصت خواهم داد.من عاشق بازی گرفتن از بازیکنان جوان هستم. از بین بازیکنان جوان آنهایی که جاه طلب تر هستند و عطش بیشتری دارند را انتخاب میکنم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید