به اشتراک گذاری
FaceBook  Twitter  

"مصدومیتم کاملا بهبود یافته است"

منبع: سایت رسمی باشگاه/ مترجم: فرشید مهرآرا FCBarca.ir

این مهاجم بارسا گفت که ریکاوری مصدومیتش اصلا آسان نبوده است و اکنون او کاملا از لحاظ ذهنی و فیزیکی ریکاوری شده است

روز یکشنبه در مصاحبه ای این بازیکن آرژانتینی اعلام کرد که باخت در برابر والنسیا روز بدی را رقم زد. "چند بازی در زمین حضور داشتم و از لحاظ ذهنی خوب کار کردم. دشوار بود که دو مصدومیت متوالی را تجربه کنم اما اکنون همه ی آن ها فراموش شده اند."

"برای من مهمترین چیز بردن عناوین است. دوست دارم آن ها را با بارسا و همچنین جام جهانی را نیز بدست آورم، این رویای کشورم نیز هست.


از شماره 10 اف سی بارسلونا نیز درباره ی چگونگی کنار آمدن تیم با بیماری تیتو ویلانووا پرسیده شد:" آن برای همه ی ما بسیار سخت بود. ما تازه از شوک خبر آبیدال بیرون آمده بودیم، خبری که آن نیز بسیار سخت بود شنیدنش. آن دوره ی بسیار سختی بود زیرا بازیکنان تیتو و آبیدال را دوست داشتند و دوست دارند. آن ها دو انسان بسیار خاص هستند."

مسی همچنین در مورد مربی جدید تیم صحبت کرد، جراردو مارتینو. برای این بازیکن، این مربی سبکی متفاوت نسبت به گواردیولا و تیتو دارد: " هر مربی سبک کاری خود را دارد. ما تیتو را داشتیم که بسیار شبیه به گواردیولا کار میکرد زیرا این دو سال ها کنار هم کار کرده بودند. اکنون، مارتینو، کسی که از مکانی متفاوت آمده است، تفاوت آشکار است. ما به گونه ای دیگر برای بازی ها آماده میشویم."


نظر این بازیکن وقتی از او راجع به جام جهانی سوال شد واضح بود: " امیدوارم آرژانتین بتواند به فینال برسد. بازی کردن در آن رویایی خواهد بود." در برابر برزیل؟ "آن ها تیم بزرگی دارند، علاوه بار بازیکنان بزرگ، تیم بسیار خوبی هم هستند."

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید