به اشتراک گذاری
FaceBook  Twitter  

تیو:" من دوست دارم در اینجا بمانم و به موفقیت برسم"

منبع: سایت رسمی باشگاه / مترجم: بهنام حسینخانی FCBarca.ir

وینگر کاتالونیایی توضیح داد که به پیشنهاد سایر باشگاه ها گوش نخواهد داد و مذاکراتش برای تمدید قرارداد با بارسلونا " به خوبی پیش میرود "

پس از کنفرانس خبری مسی و مونتویا در اوایل هفته ، امروز نوبت کریستین تیو بود که با مطبوعات روبرو شود و در اتاق مطبوعات سیوتات اسپورتیوا به سوالات پاسخ دهد. وینگر کاتالونیایی توضیح داد که علاقه مند بود تا در باشگاه بماند. او فاش کرد :" مدیر برنامه های من درحال صحبت کردن با باشگاه است و همه چیز در مذاکرات به خوبی پیش میرود. من دوست دارم در اینجا بمانم و به موفقیت برسم. دوست ندارم به پیشنهادات سایر باشگاه ها توجه کنم و به مدیر برنامه هایم گفتم که دوست دارم تا جایی که ممکن است در بارسلونا بمانم. "من رقابت را دوست دارم


این بازیکن 22 ساله عقیده دارد که او برای جنگیدن و رسیدن به جایگاه خود در تیم اصلی تجربه کسب کرده است. من هر فصل بیشتر یاد میگیرم . رقابت سخت است ، اما من رقابت و چالش را دوست دارم. من به خوبی آگاه هستم که در بهترین تیم جهان هستم و با بهترین بازیکنان دنیا در این پست باید به رقابت بپردازم.من هر فصل به دنبال بازی های بیشتر هستم و سخت تلاش میکنم ، امیدوارم به آن دست پیدا کنم "


تیو همچنین به خرید جدید بارسا ، نیمار ، خوش آمد گفت و اصرار داشت که ورود این برزیلی هیچ تاثیری بر روی تلاش های او ندارد :" من تا جایی که بتوانم سخت تلاش میکنم تا مربی ببیند که من در بهترین فرم هستم "

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید