به اشتراک گذاری
FaceBook  Twitter  

کلاسیکو از نگاه آمار

منبع : سایت رسمی باشگاه / مترجم : صدرا حبیبی FCBarca.ir

در آستانۀ بازی بزرگ یکشنبه شب و قبل از رویارویی بارسای صدر نشین با مادرید رده ششمی، نگاهی کرده ایم به آمار این دو غول بزرگ قبل از این مصاف بزرگ

- بارسا هم اکنون در 25 بازی پیاپی لا لیگا، حداقل یک گل به ثمر رسانده است.

- در این فصل لا لیگا، بارسا با 52 شوت، بیشترین شوت درون چهار چوب را به سمت دروازۀ حریفان زده است.این در حالی است که مادرید با 54 شوت،بیشترین شوت خارج از چهارچوب را به حریفان زده است.

- مادرید بیشترین ضربه را به تیرک حریفان زده است (6 شوت) و تمام 12 گل رئال در این فصل از درون محوطۀ جریمه زده شده است.

- 11 تا از 17 گل بارسا(64.7%) توسط بازیکنان محصول آکادمی باشگاه به ثمر رسیده است..در صورتی که هیچ یک از گل های مادرید توسط بازیکنانی که از رده های پایین تر این تیم به بالا آمده اند، زده نشده است..

- در این فصل، کریستیانو رونالدو 19 شوت و مسی 18 شوت زده اند و هر دو بازیکن 6 گل به ثمر رسانده اند.

- در طول این فصل، تعویضی های بارسا پس از ورود به زمین بیشتر از همۀ تیم های دیگر موفق به گلزنی شده اند:6 گل

- هیچ تیمی در لالیگا نتوانسته به 4181 پاسِ بارسا در این فصل برسد که 3704 پاس آن صحیح بوده است..مادریدی ها اما ، 3056 پاس رد و بدل کرده اند.

- ژاوی هرناندز، بیشترین پاس را در لالیگا داده است(530) در حالی که برای مادرید، بیشترین تعداد پاس را ژابی آلونسو داده است(434 پاس)

- تیم تیتو ویلانوا،بیشترین گل را در 15 دقیقۀ پایانی بازی در بین تیم های دیگر به ثمر رسانده است(9 گل)..مادریدیها نیز در 15 دقیقۀ پایانی بازی هایشان در لالیگا،هنوز گلی دریافت نکرده اند

- 11 تا از 17 گل بارسا با پای چپ به ثمر رسیده است و 4 تا از 5 گل خورده شدۀ بارسا هم با پای چپ وارد دروازه شده است.

- ویکتور والدز 12 توپ را متوقف کرده است و کاسیاس هم 11 توپ..هر دو دروازه بان نیز 5 گل خورده اند.

- بارسا مرتکب 53 خطا شده است و 10 بار کارت گرفته است..در سمت دیگر، مادرید 75 خطا مرتکب شده و 12 کارت زرد و 1 کارت قرمز دریافت کرده اند.آدریانو بیشترین خطا را برای بارسا مرتکب شده است (6 خطا) راموس نیز برای مادرید 17 خطا مرتکب شده است که در رئال،بیشترین حساب می شود.

- پیکه و بوسکتس هر کدام 3 کارت زرد گرفته اند..در حالی که ژابی آلونسو،آربلوا و په په هر کدام با دریافت 2 کارت زرد،بیشترین کارت را برای رئال گرفته اند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید