به اشتراک گذاری
FaceBook  Twitter  

ژاوي : " ميتوانستيم سوپرکاپ را بدست آوريم"

منبع : سایت رسمی باشگاه / مترجم :  فرشید مهرآرا FCBarca.ir

اين هافبک آبي و اناري پوش بعد از بازي گفت "ميتوانستيم سوپر کاپ را بدست بياوريم اما تاوان دو اشتباه بزرگ در ابتداي بازي را داديم "

"کارت قرمز واقعا ضربه ي بزرگي بود ، اما با وجود 10 نفره شدن بازي خوبي ارائه کرديم و شانس هاي زيادي براي بردن جام بوجود آورديم "

کاپيتان دوم اف سي بارسلونا که در طول 90 دقيقه در برنابئو در زمين حضور داشت ، گفن :" کارت قرمز و دو اشتباه نکاتي کليدي در شکست تيمش بودند .

از طرفي ديگر ، شماره 6 بارسا اضافه کرد "واکنش خوبي بعد از اين دو اشتباه انجام داديم و ميتوانستيم سوپرکاپ را ببريم . ما به روش فوتبال خودمان ادامه داديم و با وجود 10 نفره شدن به سبکمان وفادار بوديم . در نيمه ي دوم موقعيت هاي کافي براي بردن جام را بدست آورديم ."


سپس ژاوي توضيح داد "ما يک جام را از دست داديم اما هنوز جام هاي مهمتر راي جنگيدن وجود دارند . اکنون بايد ذهنيت خود را تغيير دهيم و به بازي روز يکشنبه در لاليگا فکر کنيم ."سرخيو بوسکتس :


"بسيار ناراحتم زيرا ما در هر دو بازي رفت و برگشت برتر بوديم . با وجود 10 نفره شدن ، موقعيت هاي بيستري براي گلزني داشتيم ."

" مادريد از دو ضد حمله استفاده کرد ، اين جاييست که آن ها ميتوانند به شما ضربه بزنند ، و دو گل هم بثمر رساندند ."

" من به هم تيمي هايم افتخار ميکنم ، وقتي همه چيز به خوبي پيش نميرود مثل امروز ، آن ها هميشه رو به جلو حرکت ميکنند اما اين بدان معنا نيست که ما نتوانستيم موقعيت ايجاد کنيم ."

" ما به اين باور رسيديم که تيم قدرتمندي داريم و ميتوانيم براي همه ي عناوين بجنگيم. "

"فکر ميکنم که ما بهتر بازي کرديم و اکنون بايد به جنبه هاي مثبت بازي فکر کنيم ، روز يکشنبه در لاليگا بازي داريم . ما صدر نشين هستيم و اين صدرنشيني ادامه خواهد يافت. "

"تعويض شدن عادي است ، من پيش فصل کاملي را نگذراندم و اين هميشه وقتي زمان آماده سازي کافي نداشته ايد در نظر گرفته ميشود. "

"فکر ميکنم سانگ خوب بازي کرد ، او بازيکن بزرگيست . ما او را قبل از اينکه بيايد ميشناختيم - بازي خوبي انجام داد. "

" يکشنبه ما براي پيروزي در مقابل والنسيا به ميدان ميرويم . ما صدرنشين لاليگا هستيم و اميدواريم اين مکان را حفظ کينم. "پيکه :


" آن ها بسيار قدرتمند بودند . دو گل بثمر رساندند و ما نيز 10 نفره شديم . اما نيمه ي دوم فوق العاده بازي کرديم ."

"بايد شروع بازي هايمان را بهبود ببخشيم ، اما با وجود 10 نفره شدن نمايشمان ستودني بود. "

"مادريد اين جام را با خوب بازي کردن در 20 دقيقه ي بازي برگشت بدست آورد ، به آن ها تبريک ميگويم ."

"در حالي که 10 نفره شديم اما بر بازي مسلط بوديم و شانس هاي گلزني در برابر دروازه ي کاسياس داشتيم . من از روش بازي که در نيمه ي دوم انجام داديم راضيم ."


پدرو :


"آن ها بسيار با قدرت بازي را شروع کردند و بازي را در دست گرفتند ، بسيار مشکل است که در اين ورزشگاه در حالي که 10 نفره شده ايد به بازي برگرديد . ما جنگيديم و موقعيت هايي ايجاد کرديم اما به خواسته ي خود نرسيديم ."

"آلوز غايب بزرگي براي تيم ما بود اما هر دو بازيکني که جاي او بازي کردند ، بازي خوبي بنمايش گذاشتند ."

" ما شانس هاي خوبي براي زدن گل تساوي داشتيم ، اما مثل گذشته ما به اندازه ي کافي در مقابل دروازه خوش شانس نبوديم. "


اينيستا :


"دو گل و کارت قرمز واقعا براي ما سخت بود . در اينجا بازي کردن با 10 نفر اصلا آسان نيست. اما ميتوانستيم امشب جام را بدست آوريم."

" هرگز نبايد راجع به اشتباهات فردي صحبت کنيم ، هرچيزي که بدست مي آيد جمعي است. شما بايد تاوان اشتباهات در برابر تيمي فوق العلاده در ضد حملات مثل مادريد را بدهيد. "

"قبول باخت در يک بازي آسان نيست ،اما اين واقعيت است که در نيمه ي دوم و 10 نفره بودن ، بازي در دست ما بود. من به رئال مادريد بابت قهرماني تبريک ميگويم اما ما هيچوقت دست از تلاش نخواهيم کشيد."

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید