به اشتراک گذاری
FaceBook  Twitter  

ويلانووا : "به شاگردانم افتخار ميکنم"

منبع : سایت رسمی باشگاه / مترجم : فرشید مهرآرا FCBarca.ir

اين مربي در پايان بازي بازيکنانش را ستود و به اين اشاره کرد که ما در نيمه ي دوم با 10 بازيکن " 5 موقعيت گلزني عالي ايجاد کرديم "

تيتو ويلانووا بعد از تبريک قهرماني به رئال مادريد گفت که به اين تيم افتخار ميکند . " در حالي که در دقايقي اوليه ي بازي مادريد با استفاده از اشتباه هاي خط دفاعي و پاس هاي بلند موقعيت هاي زيادي بدست آورد و دو گل بثمر رساند ، به اين تيم افتخار ميکنم زيرا آن ها نيمه ي دوم را به يک بازيکن کمتر بازي کردند و در همان نيمه در برابر حريفي که از زمين خود خارج نميشد 5 موقعيت گلزني مسلم بدست آورديم ."


"هنوز راه زيادي باقي مانده است"


سرمربي تيم معتقد است که اين شکست در ادامه ي راه تيم تاثيري نخواهد داشت :"اين واضح است که ما بدنبال پيروزي بوديم اما همانگونه که قبل از بازي گفتم ، اين بازي نميتواند در ادامه ي راه ما مشکلي ايجاد کند . هنوز راه زيادي باقي مانده است ، بازي ها ادامه خواهند داشت و اکنون بايد يکشنبه در رقابت هاي لاليگا به ميدان برويم ."

ويلانووا همچنين اشاره کرد با وجود 10 نفره بودن در اکثر دقايقي بازي ، بارسا شيوه ي خود را تغيير نداد : " با وجود ريسک ، ما به حمله کردن ادامه داديم . ما در مقابل رئال مادريد بازي هميشگيمان را در فاز حمله انجام داديم . آن ها بخاطر اشتباهات خط دفاعي ما دو گل بثمر رساندند .به اين اعتقاد ندارم که ما بد بازي کرديم . آن ها موقعيت داشتند و گلزني کردند . اما من به نکات مثبت بازي مي انديشم . به روشي که ما در نيمه ي دوم بازي و موقعيت هايي که ايجاد کرديم . "


موقعيت هاي بيشتر در نيمه ي دوم


وقتي از او سوال شد که آيا با شيوه اي که مورينيو گام به بازي گذاشت تيم او خلع سلاح شد ؟ جواب تيتو واضح بود :" من اين را ميدانستم که او سعي خواهد کرد پيروز ميدان شود. ما در حالي که زمان زيادي از بازي باقي مانده بود در برنابئو 10 نفره شديم ... ما به بازي خود ادامه داديم و 5 موقعيت مسلم گلزني بوجود آورديم ، که اما موفق نبوديم."

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید