به اشتراک گذاری
FaceBook  Twitter  

"میشه با هم"، موزاییک بازی اف سی بارسلونا - میلان

منبع: سایت رسمی باشگاه / مترجم: حسین اسماعیلی FCBarca.ir

اف سی بارسلونا خواهان حضور هواداران در بازی برابر آث میلان ایتالیا در ساعت 20 (بوقت محلی) میباشد. هوادارات توسط موزاییکی (کاغذهای رنگی) تحت عنوان "همیشه با هم" از بازیکنان استقبال خواهند کرد.

تیم پپ گواردیوالا سه شنبه شب در یک بازی درگیرانه و سخت، ساعت 20 بوقت محلی در برابر میلان ایتالیا به میدان میرود. ادامه حضور در لیگ قهرمانان دشوار است و با توجه به تساوی دیدار رفت در جوزپه مه آتزا آسان نخواهد بود. تیم در این مقطع زمانی بیش از هر وقت دیگری به هوادارانش نیاز دارد. هواداران میتوانند یار دوازدهم تیم باشند و به کمک آنها میتوان به نیمه نهایی صعود کرد.

درها ساعت 19:45 باز می شوند

لذا باشگاه از هواداران این درخواست را دارد تا در زمان مناسب در ورزشگاه حضور داشته باشند. راس ساعت 20 بازیکنان برای گرم کردن بیرون خواهند آمد. به این ترتیب تیم از لحظات آغازی از اینکه چه تعداد هوادار از آنها حمایت می کنند آگاه خواهند بود. برای آسایش هواداران درهای ورزشگاه از ساعت 19:15 باز خواهد شد. همچنین ، وقتی بازیکنان از تونل خارج می شوند ، تماشاگران نیز قصد دارند با خواندن ‘Sempre Junts’ " همیشه با هم " به بازیکنان خوشامد بگویند.

در کنفرانس مطوباعاتی پس از بازی هفته پیش، جوزپ گواردیولا گفت واضح است که چقدر حمایت طرفداران در زمان های مثل این مهم است . " هواداران در روز سه شنبه به ما اجازه عقب افتادن را نمی دهند . آنها باید برای کمک به ما برای رسیدن به نیمه نهایی به ورزشگاه بیایند. این بازیکنان بازی های زیادی  را انجام داده اند که در آن تنها بودند. روز سه شنبه ما یک فینال در ورزشگاه خودمان در برابر مردم خودمان داریم. ما احتیاج داریم ورزشگاه پر شود. ما شانس خوبی برای بردن داریم و باهم موفق خواهیم شد. "

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید