به اشتراک گذاری
FaceBook  Twitter  

گواردیولا: "نمایش ما فراتر از انتظار بود"

منبع: سایت رسمی باشگاه / مترجم: سامان اکبری FCBarca.ir

سرمربی بارسا احساس می کند که تیمش عصر امروز بازی خوبی ارائه کرد. او گفت: "آنها [بازیکنان] در ساختار تیمی و نمایش بازی به سختی تلاش کردند، میلان نمی توانست به خط میانی میدان نزدیک شود"


اظهار تاسف بارتومئو از شانس بد

نایب رییس بخش ورزشی باشگاه، جوزپ ماریا بارتومئو، برای از دست دادن امتیاز تاسف خورد اگرچه "ما خوب بازی کردیم و فرصت هایی نیز داشتیم. توپ ها وارد دروازه نشد، ولی در بازی های بعدی قطعا اینطور خواهد شد... تساوی نتیجه تاسف باریست و اگر می خواهیم با صدرنشینی مرحله مقدماتی را به پایان ببریم می بایستی کمی سخت تر تلاش کنیم." او همچنین گفت که "زمان آنست که این بازی را فراموش کنیم و تمام حواسمان را با بازی های لیگ معطوف کنیم".

علی رغم نتیجه بیرحمانه بازی با میلان پپ گواردیولا از تیمش راضی بود. "ما بارسا بودیم، به همان شیوه ای که همواره انجام داده ایم، بازی کردیم، سعی کردیم فوتبال بازی کنیم، شوت بزنیم... هرکاری که فکر می کردیم برای بردن باید انجام دهیم".

مجازات سخت

او همچنین اضافه کرد "ما توانستیم کاری کنیم که میلان را در زمین خودش نگه داریم. این نمایشی فراتر از انتظار بود. فقط چند اشتباه کوچک بود، و آنها در دقیقه اول به گل رسیدند. آنها فقط دوبار و نصفی به دروازه ما حمله کردند، ولی این مسائل همواره در فوتبال اتفاق می افتد... ما باید بیشتر مراقب بوده و به دنبال رفع این نواقص باشیم" ولی او از اینکه میلان رقیب باکیفیتی بود خوشحال بود. " آنها قادر هستند تا با 8 نفر در دفاع تجمع کنند و این کار را زمانی که 2-1 نیز بازنده هستند انجام دهند"

بدون شک

در مورد بازیکان، او گفت: "به این بازیکنان هیچ شکی ندارم، و شما نیز این را می دانید... اگر این بازیکنان یک چیز را نشان دهند آن اینست که هیچکسی سخت تر از آنها تمرین نمی کند. من درک می کنم که آنها می دانند چقدر این شرایط مشکل است. این وضعیت همواره سخت تر می شود".

با توجه به کسب حداقل یک تساوی او پذیرفت که: "ما شکست نخوردیم و هنوز پنج بازی باقی مانده است." ولی از حالا تمرکزش بر روی بازی با اوساسونا در مسابقات لیگ خواهد بود. گواردیولا می داند که "شنبه بازی متفاوتی خواهیم داشت. تیم مندلیبار [سرمربی اوساسونا] مدام به شما حمله می کند".

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید