به اشتراک گذاری
FaceBook  Twitter  

alt

لاپورتا: "این لغزش به ما کمک می کند تا بیشتر تلاش کنیم"

خوان لاپورتا رئیس باشگاه معتقد است که شکست "نتیجه ی خوبی نیست" اما مطمئن است که "بازیکنان تیم روحیه خود را باز می یابند. شما نمی توانید برنده همه بازیها باشید، و ما باید این شکست را بپذیریم
و جلو برویم. این لغزشی بود که به ما کمک می کند که برای جلو رفتن بیشتر تلاش
کنیم."

خوان لاپورتا تاکید کرد که بارسا هنوز در صدر جدول گروه F قرار دارد و رضایت خاطر خود را از روحیه بازیکنان بیان داشت: "ما باید برای تلاششان به آنها تبریک بگوییم. آنها هم انسانهای معمولی هستند و من می دانم که کمی هم خسته اند، اما فکر می کنم همین که آنها به زمین رفتند و سخت در طول بازی جنگیدند بسیار ارزشمند است."

منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: نیلوفر منصور

پپ گواردیولا، با وجود اولین شکست بارسا در این فصل، احساس می کند که بازیکنانش: "تا حد ممکن تلاش کردند تا بتوانند برنده بازی باشند. ما خوب بازی کردیم، و نمایش خوبی ارائه دادیم."

"خاص بودن فوتبال به همین است، در هر ورزش دیگری ما با توجه به آماری که در این بازی داشتیم برنده مسابقه می شدیم. ما خوب بازی کردیم، اما باختیم و دیگر کاری از دستمان بر نمی آید. مایه تاسف است، زیرا ما قصد داشتیم که با استحکام به سوی مرحله یک چهارم نهایی قدم برداریم، اما ما بازی خود را کردیم و در هیچ جای بازی عمل کردن به روشهای خود را متوقف نکردیم."

"ما نهایت سعی خود را کردیم"

گواردیولا همچنین اذعان داشت که مالکیت توپ از آن تیمش بوده و این تیم 13 شوت در چارچوب داشته است و تاکید کرد: "ما بهتر از بازیهای اخیر بازی کردیم، توپ را بهتر در زمین به حرکت در آوردیم و تا آنجا که می توانستیم سعی کردیم."

بازی خوب روبین

از نظر سرمربی بارسا: "آنها در دقایق اولیه بازی گلی عالی به altثمر رساندند، اما ما تا به ثمر رساندن گل تساوی بسیار  خوب بازی کردیم. روبین کازان با دفاعی بسیار سازمان یافته به اینجا آمد و من باید به آنها تبریک بگویم زیرا آنها امشب بازی خوبی ارائه دادند. آنها خوب دفاع کردند و در نیمه زمین خود باقی ماندند، و در ضد حمله توانستند ما را مغلوب کنند."

شرایط سخت در گروه F

با حضور 3 تیم 4 امتیازی در گروه، گواردیولا می گوید: "اکنون شرایط خیلی سخت شده است، این گروه گروه سختی است، همه 4 تیم این گروه قهرمان لیگهای خود هستند. اکنون ما باید برویم و نتیجه ای خوب در روسیه بگیریم."

حمایت هواداران

با این که 55.930 نفر برای تماشای بازی به نو کمپ آمده بودند، این جمعیت زیادترین جمعیت ممکن نبود. با این حال گواردیولا از هواداران به خاطر روحیه مثبتشان تشکر کرد: "هواداران واقعا به ما کمک کردند. اگر ما زحمت نکشیم آنها تحمل می کنند، اما امشب اینطور نبود و ما در طول بازی سخت کار کردیم."

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید