به اشتراک گذاری
FaceBook  Twitter  

 

در مورد آینده اش نگران نیست

کارلس پویول، که قراردادش امسال به پایان می رسد، در مورد آینده اش احساس نگرانی نمی کند: "من روی بازی کردن متمرکز هستم. برای صحبت کردن با باشگاه زمان هست. من حس می کنم بازیکن مهمی هستم. هنوز توانایی زیادی برای بازی کردن در من هست."

خوان لاپورتا روز دوشنبه به قرارداد پویول اشاره کرد و به همه اطمینان داد: "او بازیکنی است که ما در باشگاه می خواهیم و با توجه به سنش، او دو قرارداد مهم دیگر پیش رو دارد." در عین حال، رئیس باشگاه درک می کند که شاید پویول بخواهد تجربه اش را از بارسا فراتر ببرد.

 منبع: سایت رسمی باشگاه

مترجم: آذر فرحی

گرچه لیگ قهرمانان تازه دارد شروع می شود، و برای صحبت در مورد اینکه چه تیمی سرگروه می شود خیلی زود است، کارلس پویول روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: "مهم است که با یک پیروزی شروع کنیم."

اینتر-بارسا جذاب ترین مسابقه روز اول مسابقات گروهی است. نه فقط انها دو تا از بهترینهای تیمهای اروپا هستند، اما در عین حال موضوع اتوئو، که اکنون در اینتر است، و ابراهیموویچ، مهمترین خرید تابستان بارسا، که در مقابل هم تیمی های سابق خود قرار خواهند گرفت نیز وجود دارد.

کاپیتان تیم، کارلس پویول، می داند که این دو بازیکن بیشترین حجم توجه را به خود جذب خواهند کرد اما هشدار داد که: "باید مراقب" سایر بازیکنان باشند.

احترام برای رقبا

کارلس پویول مخالف هر گونه صحبتی در مورد رقابت بارسا و اینتر برای مقام اول گروه است: "هنوز خیلی زود است و ما باید به همه رقیبان خود احترام بگذاریم. مهم است که با یک پیروزی شروع کنیم اما پنج مسابقه دیگر پیش روست و ما باید پله پله پیش برویم."

خطر اینتر

پویول احترام بسیار زیادی برای اینتر قائل است: "آنها یکی از بهترین تیمهای اروپا هستند. آنها از نظر فیزیکی قوی هستند و بازیکنان با کیفیتی دارند."

روبرو شدن با اتوئو

در عین حال، کارلس پویول "هیجان زده" است که مجدا ساومئل اتوئو را خواهد دید. بازیکنی که 5 سال عالی را در کنارش سپری کرده است: "این یک چالش است. او یکی از بهترین بازیکنان دنیاست و کار سختی خواهد بود."

به هر حال پویول اعتقاد ندارد که اتوئو به طور خاص برای روبرویی با تیم سابقش باانگیزه باشد: "او در هر بازی 100% تلاشش را می کند. تا پایان!"

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید