به اشتراک گذاری
FaceBook  Twitter  

منبع: سایت رسمی باشگاه

مترجم: سامان اکبری FCBarca.ir

در اینجا آنچه که بقیه بازیکنان به هواداران گفتند پس از وعده های جمعه شب کارلس پویول و پپ گواردیولا به آنها، را می خوانیم.

ژاوی هرناندز

" من فقط می خوام بگم که نگران تیم های دیگر بودن ارزشی ندارد-به این تیم می اندیشم، بهترین تیم دنیا ! امیدوارم که 28 ام (7 خرداد) با جام قهرمانی باشگاه های اروپا به اینجا باز گردیم!"

اریک آبیدال

می خوام از بازیکنان، تمامی کادر باشگاه و اعضای خانواده ام به خاطر حمایتی که در طول این فصل از من کردند تشکر کنم. قدرت آنها به من کمک کرد که ادامه بدم-از همه بسیار ممنونم!"

ویکتور والدس

"نمی دونم که می تونم صحبت کنم، ولی سعیمو می کنم. افتخار می کنم که از رنگ ها و نماد باشگاه دفاع کنم. زنده باد کاتالونیا! – متاسفم ولی یکی باید اینو می گفت!"

خوزه مانوئل پینتو

"خانواده-اکنون زمان شاد بودن و جشن گرفتن است. اگر کسی می خواد بدونه که چرا ما اینجاییم، این بخاطر اینه که ما بهترینیم-این تمام چیزیه که میشه گفت".

گابی میلیتو

داشتن یه فصل دیگه با کسب جام لذت بخشهو ما همگی سزاوارش بودیم-کارکنان، بازیکنان و هواداران. ما شایسته جشن گرفتن این لحظه ایم. من از بودن در این جمع و داشتن آنها به عنوان هم تیمی احساس غرور می کنم".

آندرس اینیستا

"این سومین قهرمانی پیاپی ماست، ولی ما بیشتر از این می خواهیم. امسال با وجود تولد دخترم سال بخصوصی برای من بوده و می خواهم در روز 28 ام جام قهرمانی لیگ قهرمانان رو به عنوان کادو بهش بدم.-همه شما را  آنجا می بینیم".

لئو مسی

"از اینکه یه بار دیگه اینجا اومدیم برای جشن گرفتن قهرمانی لیگ خوشحالم، ولی حرف هام رو برای 29 نگه داشتم، اون موقع صحبت می کنم!"

خاویر ماسکرانو

"فقط می خوام دو چیز بگم، اول، افتخار می کنم که در این جمع هستم و دوم بودن در اینجا مثل یک رویاست".

جرارد پیکه

"اول می خوام از دست اندرکاران باشگاه بخاطر زحمات در این سه سال تشکر کنم. دوم، تشکر از همه شما بخاطر حضورتون در اینجا در هر یکشنبه-شما شایسته این جام به همان اندازه که ما انجام دادیم هستید. در پایان، دوست دارم همه شما رو 29 دوباره اینجا ببینم! دوباره جام را برمی گردانیم".

دنی آلوز

از اینکه عضوی از باشگاه هستم خوشحالم-نشان داده ایم که فراتر از یک باشگاه هستیم! ما با خانواده مان اینجاییم-من تنها این را نمیگویم، ما همانند یک خانواده هستیم و بودن عضوی از آن فوق العادست".

سیدو کیتا

"می خوام از کادر فنی، بازیکنان و هواداران بگم. این تیم چیزی دارد که در بقیه تیمها وجود ندارد-بدون ارزش هایمان نمی توانستیم همه این کارها را انجام دهیم. دوباره 29 ام شما را خواهیم دید".

داوید ویا

"از اینکه اینجام خیلی خوشحالم. ممنونم از اینکه اجازه دادید با این احساس زندگی کنم-شبیه رویاییست که به حقیقت پیوسته".

سرجیو بوسکتس

جشن گرفتن دوباره قهرمانی لیگ لذت بخشه. این برای من سومین و مهمترین قهرمانی بود. ممنونم و امیدوارم که 29 ام نیز به اینجا بازگردیم-امیدوارم این جشن ها ادامه داشته باشند".

پدرو رودریگز

از همگی بابت تلاشهایی که در این فصل کشیدند ممنون. از اینکه قسمتی از این تیم هستم خوشحالم و هم اکنون ما آزمونی بزرگ پیش رو داریم-لیگ قهرمانان اروپا که امیدوارم آن را به خانه بیاوریم".

آدریانو کوریا

"از اینکه اینجام و اولین قهرمانی لیگ رو جشن می گیرم احساس غرور می کنم. این فرا تر از یک باشگاه است، این تیم خانواده و زندگی من است".

ابراهیم آفلای

"ممنون بابت همه چیز-دفعه بعد اسپانیایی من هم بهتر خواهد شد!"

مکسول

"چیزی نمانده که بخواهم بگویم، فقط ممنونم... این لحظه ای منحصر به فرد و فوق العادست".

بویان کرکیچ

"از اینکه تمام زندگی ام را در این باشگاه بوده ام احساس غرور می کنم و مهمترین چیز داشتن دوستانیست که مرا دوست دارند و به من کمک های فراوانی می کنند. ممنونم".

جفرن سوارز

"اول از همه، من به طور ویژه ای خوشحالم زیرا در اینباشگاه رشد کرده ام تا عضوی از این تم شده ام. اینان افرادی باورنکردنی هستند. دوم، از همه شما ممنونم. جام قهرمانی لیگ دوباره به خانه بازگشت، اکنون جام را در اختیار داریم و همه ما در انتظارش هستیم-جام قهرمانی لیگ قهرمانان. باید متحد باشیم تا آن را نیز به خانه برگردانیم و در این ورزشگاه زیبا از آن لذت ببریم".

//

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید