به اشتراک گذاری
FaceBook  Twitter  

لورنس سرافرر (2000-01)

لورنس سرافرر در 5 مارچ 1953 در ساپوبلا (مایورکا) به دنیا آمد. او در تابستان 2000 پس از ترک داچمن لوییس ون گال مربی بارسلونا شد.

خوان گاسپارت پس از انتصاب به عنوان مدیر باشگاه به جای نونز، سرافرر را رسما به عنوان مربی جدید تایید کرد. سرافرر در آن زمان از سال 1997 در تیم جوانان کار می کرد. این مایورکایی مربیگری اش را در پوبلک آغاز کرد و 5 سال آنجا باقی ماند. بعد ها مربی تیم جوانان مایورکا شد و در فصل 85-86 مربی تیم اول شد و جواز راهیابی به دسته اول را بدست آورد.

در فصل 1993-94 او به رئال بتیس پیوست و آن فصل باشگاه آندلس را به دسته اول آورد. در فصل بعد نیز مقام سوم لیگ را کسب کرد و یک سهمیه در جام یوفا بدست آورد. در فصل 96-97 آنها در فینال جام پادشاهی مقابل بارسا بازی کردند. کار خوب او در بتیس باعث شد به باشگاه ما راه یابد و 3 سال مربی تیم جوانان باشد و سپس مربی تیم اول شود.

در طول مربیگری او تیم در مرحله اول لیگ قهرمانان حذف شد و به جام یوفا راه یافت. جایی که لیورپول تیم را از راهیابی به فینال بازداشت. در 23 آوریل 2001 پس از یک شکست در برابر اوساسونا در لیگ او جایگاهش را به رکساچ داد و به پرسنل فنی پیوست. سرافرر یک سال بعد باشگاه را ترک کرد.