خوش آمدید، بزرگترین سایت و انجمن تخصصی هواداران بارسلونا
اخبار ما را دنبال کنید Follow us on Facebook
Sign Up
صفحه 149 از 149 نخستنخست ... 4999139147148149
نمایش نتایج: از 1,481 به 1,487 از 1487
    گرافیست سایت iMoh3N آواتار ها
    تیم محبوب
     iMoh3N تیم محبوب

تشکر شده 19,189 بار در 2,448 پست

پیمان 90 درصد حرفهات درست بود جز اون قسمت که شعر بود لذت سیستم 100 میلیونی با روابط جن - سی مقایسه میشه نه کنسول کنسول تنها مزیتی که داره اینه که تا چندین سال بازیها رو بدون افت فریم و دردسر میتونی تجربه کنی ، وگرنه مثلا هنوز که هنوزه تمام بازیهای نسل جدید هم فریم 60 رو تجربه نکردن !
    حالا جالب اینه که همین gta که در موردش دارید بحث میکنید روی pc حالت اول شخص هم داره، من دیگه حرفی ندارم
    ویرایش : الان پست بعدی پیمان رو دیدم
    اولا اسکرین شات های جی تی ای روی پی سی با حالت اول شخص هم اومده بیرون ، کجا معلوم نیست قراره بیاد !بعدشم در مورد انحصاری ها نباید بحث کنی ، لذت بازی روی کنسول و Pc مورد نظر بود که باید در مورد بازیهایی که برای هر دو میاد نگاه کنی. بازیهایی مثل فیفا خیلی کم هستن ! تو بازیهای دیگه رو نگاه کن،مافیا،تامب رایدر ، شادو اف موردور ...
    بهترین های سال هم معرفی شدن ، همونطور که پیش بینی کردم دستینی 2 جایزه برد و middle earth هم بهترین بازی اکشن ماجراجویی شد بعد فرشید نشسته اساسین بازی میکنه :\ من خودم به شخصه منتظر بتمن بودم برای مورد انتظارترین،ولی خوب احتمالا به این خاطره که سری ویچر رو بازی نکردم ! سامو و فرشید و کسایی که زبانشون خوبه تعجب میکنم چرا بازیهایی مثل دراگون ایج و ویچر رو بازی نمیکنن !
    راستی This War of Mine رو خیلی وقته منتظرش بودم و خبر نداشتم اومده ! رفت روی دانلود ، احتمال میدم فوق العاده باشه : In war, not everyone is a soldier

بهترین بازی تیراندازی

• Call of Duty: Advanced Warfare – Sledgehammer/Activision
    • Destiny – Bungie/Activision
    • Far Cry 4 – Ubisoft Montreal/Ubisoft
    • Titanfall – Respawn/EA
    • Wolfenstein: The New Order – MachineGames/Bethesda

بهترین بازی اکشن/ماجرایی

• Alien: Isolation – Creative Assembly/Sega
    • Assassin’s Creed Unity – Ubisoft
    • Bayonetta 2 – Platinum Games/Nintendo
    • Middle-earth: Shadow of Mordor – Monolith/Warner Bros
    • Sunset Overdrive – Insomniac/Microsoft

بهترین بازی نقش آفرینی

• Bravely Default – Square Enix
    • Dark Souls II – From Software/Bandai Namco
    • Divinity: Original Sin – Larian Studios
    • Dragon Age: Inquisition – Bioware/EA
    • South Park: The Stick of Truth – Obsidian/Ubisoft

بهترین بازی مبارزه ای

• Killer Instinct: Season Two – Iron Galaxy Studios/Microsoft
    • Persona 4 Arena Ultimax – Arc System Works/Atlus
    • Super Smash Bros. 3DS – Nintendo
    • Super Smash Bros. Wii U – Nintendo
    • Ultimate Street Fighter IV – Capcom

بهترین بازی خانوادگی

• Disney Infinity 2.0 – Avalanche Software/Disney Interactive Studios
    • Fantasia: Music Evolved – Harmonix/Disney Interactive Studios
    • Mario Kart 8 – Nintendo
    • Skylanders: Trap Team – Toys for Bob/Activision
    • Tomodachi Life – Nintendo

بهترین بازی ورزشی/مسابقه ای

• FIFA 15 – EA Canada/EA Sports
    • Forza Horizon 2 – Playground Games/Turn 10 Studios/Microsoft
    • Mario Kart 8 – Nintendo
    • NBA 2K15 – Visual Concepts/2K Sports
    • Trials Fusion – RedLynx/Ubisoft

بهترین تجربه آنلاین

• Call of Duty: Advanced Warfare – Sledgehammer Games/Activision
    • Dark Souls II – From Software/Bandai Namco
    • Destiny – Bungie/Activision
    • Hearthstone: Heroes of Warcraft – Blizzard
    • Titanfall – Respawn/EA

بهترین بازی موبایل و کنسول های قابل حمل

• Bravely Default – Square Enix
    • Monument Valley – Ustwo
    • Super Smash Bros. for 3DS – Nintendo
    • Threes – Asher Vollmer, illustrator Greg Wohlwend, and composer Jimmy Hinson

بهترین باز سازی

• Grand Theft Auto V – Rockstar Games
    • Halo: The Master Chief Collection – ۳۴۳ Industries/Microsoft
    • Pokemon Omega Ruby and Alpha Sapphire – Game Freak/Nintendo
    • The Last of Us – Naughty Dog/Sony
    • Tomb Raider: Definitive Edition Crystal Dynamics/Square Enix

بهترین داستان سرایی

• South Park: The Stick of Truth – Obsidian/Ubisoft
    • The Walking Dead Season 2 – Telltale Games
    • The Wolf Among Us – Telltale Games
    • Valiant Hearts – Ubisoft
    • Wolfenstein: The New Order – Machine Games/Bethesda

بهترین صداگذاری

• Alien: Isolation – Joe Henson and Alexis Smith, The Creative Assembly/Sega
    • Child of Light – Coeur de pirate, Ubisoft Montreal
    • Destiny – Marty O’Donnell, Bungie/Activision
    • Sunset Overdrive – Boris Salchow, Insomniac Games/Microsoft
    • Transistor – Darren Korb, Supergiant Games

بهترین بازی مستقل

• Broken Age Part 1 – Double Fine
    • Monument Valley – Ustwo
    • Shovel Knight – Cellar Door
    • Transistor – Supergiant Games
    • The Vanishing of Ethan Carter – The Astronauts

بازی هایی که تغییرات جدیدی را به ارمغان آوردند

• Mountain – David O’Reilly/Double Fine Presents
    • Never Alone – Upper One Games
    • The Last of Us: Left Behind – Naughty Dog/Sony
    • This War of Mine – ۱۱bit Studios
    • Valiant Hearts: The Great War – Ubisoft

بهترین بازیکن مسابقات eSport

• Martin ‘Rekkles’ Larsson – League of Legends
    • Xu “Fy” Linsen – Dota 2
    • James “Firebat” Kostesich – Hearthstone
    • Christopher “GeT_RiGhT” Alesund – Counter-Strike: GO
    • Matt “NaDeSHoT” Haag – Call of Duty

بهترین تیم مسابقات eSport

• Samsung White – League of Legends
    • Evil Geniuses – Dota 2
    • Edward Gaming – League of Legends
    • Newbee – Dota 2
    • Ninjas in Pajamas – Counter-Strike: GO

بازیکنان پر طرفدار

• Evan “Vanoss” Fong
    • Jeff Gerstmann
    • PewDiePie
    • StampyLongHead
    • TotalBiscuit

بهترین محصول ساخته شده توسط کاربران

• BEST Zelda Rap EVER!! By Egoraptor
    • Luigi Death Stare by CZBwoi and Rizupicorr
    • Mine the Diamond (Minecraft Song) by Tobuscus
    • Minecraft – TITAN City by Colonial Puppet
    • Twitch Plays Pokemon by Anonymous

بهترین بازی ساز

• Blizzard
    • Monolith
    • Nintendo
    • Telltale Games
    • Ubisoft Montreal

بهترین اجرا

• Adam Harrington as Bigby Wolf, The Wolf Among Us – Telltale Games
    • Kevin Spacey as Jonathan Irons, Call of Duty: Advanced Warfare – Sledgehammer Games/Activision
    • Melissa Hutchison as Clementine, The Walking Dead: Season Two – Telltale Games
    • Trey Parker as Various Voices, South Park: The Stick of Truth – Obsidian/Ubisoft
    • Troy Baker as Talion, Middle-earth: Shadow of Mordor – Monolith/Warner Bros.

پرمتقاضی ترین عنوان (رای گیری با شرکت مردم صورت خواهد گرفت)

• Batman: Arkham Knight – Rocksteady/Warner Bros
    • Bloodborne – FROM Software/Sony
    • Evolve – Turtle Rock/2K Games
    • The Witcher 3: Wild Hunt – CD Projekt
    • Uncharted 4: A Thief’s End – Naughty Dog/Sony

بهترین بازی سال

• Bayonetta 2 – Platinum Games/Nintendo
    • Dark Souls 2 – FROM Software/Bandai Namco
    • Dragon Age: Inquisition – BioWare/EA
    • Middle-earth: Shadow of Mordor – Monolith/Warner Bros.
    ویرایش توسط iMoh3N : 12-06-2014 در ساعت 03:37 PM

مجموع آرا 6 - رای مثبت 6 - رای منفی 0

2. 11 کاربر از پست مفید iMoh3N تشکر کرده اند:

Amir_Samu (12-06-2014),Blaugrana (12-06-2014),Dark Soul (12-06-2014),farlovebar (12-06-2014),H4MED (12-10-2014),Iman-Emperatour (12-06-2014),JACOB (12-06-2014),khashayar (12-06-2014),Peyman (12-06-2014),Tommy Angelo (12-11-2014),Zaraki-Kenpachi (12-21-2014)

مدیر اخبار Dark Soul آواتار ها
    تیم محبوب
     Dark Soul تیم محبوب

تشکر شده 64,496 بار در 3,799 پست

محسن در مورد بازی های نقش آفرینی ای که گفتی، هیمنجوریش دارم بیش از حد تایم واسه بازی میذارم و کم کم داریم از درس، زبان و ... غافل میشیم وای به حال روزی که بریم سراغ نقش آفرینی ها که حداقل 40-50 ساعت واسه تموم کردنشون وقت لازمه. غیر از مس افکت 2 که فوق العاده بود و روی اکس باکس تمومش کردم، دیگه تجربه ی نقش آفرینی نداشتم و نمیدونم خوشم بیاد یا نه. به جز نقش آفرینی ها، من همین الان کلا خیلی عقبم و جوری شده که کم کم دارم بیخیال Hitman, call of ghost و far cry 3 میشم، چون کالاو آخریه، فارکرای 4، تامب رایدر موندن هنوز. واقعا تو این دوره زمونه که عر 6 ماه یه اساسینز میاد آدم نمیتونه آپدیت باشه ولی در مورد اساسینز، خودمم پشیمونم که بلک فلگ رو شروع کردم ولی عشق به سبک مخفی کاری نمیذاره ازش دست بکشم الان تقریبا 3 هفته ست دارم بازیش میکنم تازه شده 54% حداقل 1/3 بازی بی دلیل و وقت تلف کردنه، یوبی سافت داره به کجا میره؟

در مورد GTA V هم چند جا خوندم که واسه پی سی 100% میاد.

مجموع آرا 4 - رای مثبت 4 - رای منفی 0

4. 9 کاربر از پست مفید Dark Soul تشکر کرده اند:

Amir_Samu (12-07-2014),Blaugrana (12-06-2014),Iman-Emperatour (12-06-2014),iMoh3N (12-06-2014),khashayar (12-06-2014),Orange (12-06-2014),Peyman (12-06-2014),Tommy Angelo (12-10-2014),Zaraki-Kenpachi (12-21-2014)

کاربر ویژه Tommy Angelo آواتار ها
    تیم محبوب
     Tommy Angelo تیم محبوب

تشکر شده 463 بار در 75 پست

۱ - خب خدا رو شکر GTA V تموم شد ! یعنی رسما این مدتی که داشتم بازیش می کردم زندگی رو بیخیال شده بودم .
    چند ماه پیش Watch Dogs رو تموم کرده بودم . الان به عظمت کار RockStar پی بردم . یعنی باور کنید ۱۰ برابر watch dogs برای بازی زحمت کشیدن . دم راکستار گرم
    ------------------------------------------------------
    ۲- کاربر dark soul شما که داری از black flags مینالی بری سراغ unity چی میگی ؟!!! یه بازی پر باگ و سراسر افت فریم . الان گشادیم گرفته حال ندارم عکس از باگهای بازی بذارم خودت یه سرچ بزن
    بازی نقش آفرینی خوب هم اگه می خوای سری dark souls (نام کاربریت با این بازی مربوطه ؟) عالیه . dragon age جدیده هم اومده که سازندش همون سازنده ی mass effect 2 است . نمراتشم خوب بوده .
    سری Witcher هم خوبه . من نسخه ی ۲ ش رو بازی کردم منتها چون زبانم خوب نبود ولش کردم . دیگه همینا الان یادمه . فعلا برو همینا رو بازی کن سه چهار سال دیگه که تمومشون کردی بیا بازی جدید بهت بگم

If you want to live a happy life, tie it to a goal, not to people or objects.

مجموع آرا 5 - رای مثبت 5 - رای منفی 0

6. 6 کاربر از پست مفید Tommy Angelo تشکر کرده اند:

Blaugrana (12-10-2014),CHERNOBYL (12-11-2014),Dark Soul (12-10-2014),iMoh3N (12-10-2014),Peyman (12-10-2014),Zaraki-Kenpachi (12-21-2014)

مدیر سایت Zaraki-Kenpachi آواتار ها
    تیم محبوب
     Zaraki-Kenpachi تیم محبوب

تشکر شده 88,192 بار در 7,885 پست

خب این مدتی که به خاطر مریضی و این حرفا مجبور شدم خونه نشین بشم، بلاخره تقریبا تمام عناوین مهم ps3 رو تموم کردم.

Metal Gear Solid 4 , Heavy Rain , Ninja Gaiden 3 , Killzone 3 , The Last of Us , Beyond: Two Souls , God of War , Uncharted 3 و شاید چنتا دیگه که یادم نمیاد. البته یکی دو تا بازی هم همون ابتدا انقدر کسالت آور بود که بیخیال شدم. مثل Yakuza 3

بخوام در مورد همش حرف بزنم خیلی طولانی میشه. باید تا صبح بنویسم ولی خیلی خلاصه نظرمو راجع به همشون میگم.

God of War : کاملا شبیه نسخه های قبلی بود. هیچ چیز جدیدی توش ندیدم. یه بازی کاملا ساده و رو به جلو. دلیل محبوبیت زیاد این بازی رو هیچ وقت درک نکردم. البته قطعا ارزش بازی کردن رو داره ولی اینکه بعضیا روش تعصب دارن عجیبه!

Killzone 3: تو سبک خودش میشه گفت جزو خوبها محسوب میشه. البته تو این سبک هیچ بازی ای نمیتونه به گرد پای COD برسه. ولی بازی کردن اینم لذت زیادی داره. مخصوصا قسمت co-op بازی خیلی خوبه. یه بار تنهایی رفتم یه بارم با یکی از اقوام دو تایی!

Ninja Gaiden 3 : ارزش یه بار بازی کردن رو داره. یه مقداری بازی ساده اس ولی خود بازی خوب طراحی شده. جوری نیست که آدم رو خسته کنه. ضمن اینکه خیلی هم طولانی نبود.

Uncharted 3 : شروعش خوب نبود و آدم رو میبرد تو حال و هوای بازیهای ps2 ولی کم کم بهتر شد. البته شاید نیمه های بازی بود که داشتم تازه باهاش ارتباط برقرار میکردم گیر کرد و دیگه نشد ادامه بدم. اول فکر کردم مشکل از هک دستگاه یا ورژنش باشه. واسه همین از اول نصب کردم و وقتی به خودم اومدم دیدم کل سیوهای دستگاه پاک شده. احتمالا فایل بازی مشکل داشت منم دیگه حال نداشتم بازی رو دانلود کنم یا هارد رو ببرم مجدادا برام بریزنش یا حتی از اول بازی رو شروع کنم واسه همین کلا بیخیالش شدم. البته به نظرم اینم میشه یه بار بازی کرد. ولی این همه که روش مانور میدادن و ازش تعریف میکردن واسه من که جذاب نبود.

Metal Gear Solid 4 : یکی از خاطره انگیزترین بازیهاس واسه من. باید بگم عاشق این بازیم. حتی اگر نقصی هم داشته باشه به خاطر علاقه ای که بهش دارم ازش میگذرم. هرچند به نظرم خود بازی، داستان و گرافیک کیفیت قابل قبولی داشت. تنها چیزی که باعث شد توی بازی کمی توی ذوقم بخوره خنگ بودن دشمنها بود. مثلا گاهی طرف مثل بز از کنارت رد میشه و هیچ عکس العملی نشون نمیده. حتی روی درجه سخت هم که بازی رو تموم کردم بازم همین مشکل وجود داشت.
    اوج بازی هم جایی بود که در حال مرور خاطرات، برگشت به متال گیر 1 و توی اون پایگاه پشت کانتینرها توی زمستون، آهنگ بی نظیر پایانی متال گیر 1 و حتی تغییر گیم پلی بازی به متال گیر 1 . انصافا عجب چیزی بود. انقدر برام لذت بخش بود دوباره از اول این قسمت کوتاهش رو تکرار کردم. آهنگ پایانی بازی هم خیلی عالی بود. هر چند هر جوری که مقایسه کنیم باز هم اون آهنگ پایانی متال 1 یه چیز دیگه بود.

The Last of Us: باید بگم بازی عالی بود. با اینکه از پایان بازی انتظارات بیشتری داشتم ولی همه چیز این بازی عالی بود. از صداگذاری، گرافیک، هوش مصنوعی، القای حس ترس و اضطراب، نیاز به تمرکز و ... داستان بازی هم از همون ابتدا آدمو شوکه میکنه. چیزی که واسه شروع بازی انتظار داری با چیزی که اتفاق میفته خیلی تفاوت داره.

و اما این دو تای آخر

Heavy Rain: از خیلیا میشنیدم که این بازی بهترین بازی ps3 محسوب میشه. انصافا هم فوق العاده اس. ساخته ی شرکت فرانسوی کوانتیک دریم و به کارگردانی دیوید کیج. داستان بازی خیلی قویه. انگار که داری یه فیلم میبینی. گاهی خودت رو غرق توی شخصیت بازی میبینی. شخصیتهای ایتن و مدیسون برام جذاب بودن ولی با بقیه شخصیتها زیاد حال نکردم.

گرافیک بازی عالیه. همه چیز به خوبی کنار هم قرار داره. یه خونواده ی آروم و شاد که یه دفعه سر یه اتفاق از هم پاشیده میشه و حتی تا آخرین لحظه های بازی نمیدونی چی واقعا درسته. شاید بشه گفت توی فیلم آدم گاهی اوقات میتونه انتهای فیلم رو حدس بزنه ولی اینجا آخر باری بد جوری شوکه میشی. این بازی چند تا پایان متفاوت داره بر اساس زنده موندن، شکست خوردن یا موفق شدن توی اجرای ماموریتها، من 3 تاش رو امتحان کردم ولی همونی که اولین بار با زنده نگه داشتن تمام شخصیتها انجام دادم بین همه مورد بهترین بود.

بااین حال این بازی واسه من بهترین نبود. حالا دلیلش رو تو معرفی بازی بعدی میگم.

Beyond: Two Souls : دقیقا مثل بازی قبلی ساخته ی کوانتیک دریم و دیوید کیج. ولی اگه به heavy rain بگم فوق العاده به این میگم یه شاهکار واقعی. من از زمانی که آتاری اومد درگیر بازیهای کامپیوتریم ولی تا الان سابقه نداشته تو هیچ بازی ای اینجور غرق شم. یعنی هر چی از این بازی تعریف کنم کمه. حاضر بودم 50 ساعت دیگه هم ادامه میدام!

توش حتی یه سری از اشکالاتی که توی heavy rain وجود داشت برطرف شده بود. مثلا نگه داشتن دکمه L2 برای حرکت دادن شخصیتا اینجا حذف شده بود و آنالوگ به تنهایی برای حرکت دادن شخصیت بازی کافی بود. بخشی که باید همزمان و با تمرکز چند تا دکمه رو به آرومی پشت سر هم فشار میدادی اینجا بهینه شده بود. مثلا اگر کسی از دسته ی نو استفاده کنه به این دلیل که دکمه ها خشک هستن حتما تو heavy rain به مشکل میخوره ولی تو beyond این مشکل رو به شکلی حل کردن که از اون حالت اعصاب خورد کن در بیاد.

شخصیتهای بازی از روی دو تا بازیگر معروف برداشته شدن. الن پیج (اگر فیلم اینسپشن رو دیده باشید دقیقا میدونید کیو میگم) در کنار ویلیم دافو ( بازیگر فیلم اسپایدر من). قیافه ها خیلی خوب طراحی شدن و با همون نگاه اول راحت میشه شناختشون.

داستان بازی در یک کلمه عالی بود. حتی در انتها میتونی انتخاب کنی چجوری، با چه کسایی یا حتی به تنهایی زندگی آینده ت رو ادامه بدی. تو قسمتی از بازی حتی میتونی بین مرگ و زندگی خودت سرنوشتت رو انتخاب کنی. این بازی یه جورایی نسخه تکامل یافته ی Heavy Rain بود. 4 تا پایان متفاوت از بازی رو دیدم که هر کدومش جذاب بود.

با اینکه داستان Heavy Rain یه جورایی بیشتر آدم رو تحت تاثیر قرار میداد ولی Beyond به نظرم از خیلی جهات کاملتر و جذاب تر بود.

من روی کنسولها تعصب ندارم. هم 360 داشتم و هم PS3 ولی باید بگم فقط همین 4 تا بازی آخر میتونه تمامی عناوین انحصاری XboX رو با اختلاف فاحش جا بذاره.

الانم به نظر میرسه بازی جدیدی از کوانتیک دریم برای PS4 قراره ساخته بشه. اینجور که آخر Beyond دیدم این بازی میتونه ادامه داشته باشه. البته هنوز فرصت نکردم برم دنبال اخبارش ببینم دقیقا چه خبره ولی اینجور که پیداست بازم عناوین انحصاری PS کاملا به Xbox برتری دارن.

!MADRID, CABRÓN, SALUDA AL CAMPEÓN

If you are stronger than me, then I'm the one who gets to enjoy fight

8. 8 کاربر از پست مفید Zaraki-Kenpachi تشکر کرده اند:

Amir...Ali (12-21-2014),Dark Soul (12-21-2014),Iman-Emperatour (01-02-2015),iMoh3N (12-21-2014),khashayar (04-12-2016),moslemfcb (12-21-2014),Peyman (12-21-2014),Tommy Angelo (12-21-2014)

کاربر ویژه H4MED آواتار ها
    تیم محبوب
     H4MED تیم محبوب

تشکر شده 8,864 بار در 424 پست

بعد از مدت ها یه پستی اینجا بزنیم این تاپیک دیده بشه

خدمت گشادان عزیز عرض کنم که 2017 یکی از جالب ترین سال های تاریخ Game ـه سونی یکی دو گونی بازی خفن معرفی کرده. نینتندو Switch رو معرفی کرد و مایکروسافت هم قراره با Scorpio تشریف بیاره

کلا" اوایل نسل انقدر فاصله ی PC با کنسول ها زیاد شد همه از دم یه مدل ارتقا یافته منتشر کردن تا اینجا سونی مایکروسافت و نینتندو رو با خاک یکسان کرده ببینیم در ادامه چی پیش میاد

بنده هم بعد از مدت ها پول کنار گذاشتن تو این اوضاع افتضاح یک فروند تلوزیون 4K گرفتم و منتظرم PS4 برسه

سلامت را نمی خواهند پاسخ گفت

سرها در گریبان است

کسی سر بر نیارد کرد پاسخ گفتن و دیدار یاران را

نگه جز پیش پا را دید، نتواند

که ره تاریک و لغزان است

10. 5 کاربر از پست مفید H4MED تشکر کرده اند:

Dark Soul (01-30-2017),iMoh3N (01-31-2017),JACOB (01-29-2017),lumia (01-29-2017),Tommy Angelo (02-04-2017)

عضو قدیمی JACOB آواتار ها
    تیم محبوب
     JACOB تیم محبوب

تشکر شده 4,371 بار در 316 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط H4MED نمایش پست ها
    بعد از مدت ها یه پستی اینجا بزنیم این تاپیک دیده بشه

خدمت گشادان عزیز عرض کنم که 2017 یکی از جالب ترین سال های تاریخ Game ـه سونی یکی دو گونی بازی خفن معرفی کرده. نینتندو Switch رو معرفی کرد و مایکروسافت هم قراره با Scorpio تشریف بیاره

کلا" اوایل نسل انقدر فاصله ی PC با کنسول ها زیاد شد همه از دم یه مدل ارتقا یافته منتشر کردن تا اینجا سونی مایکروسافت و نینتندو رو با خاک یکسان کرده ببینیم در ادامه چی پیش میاد

بنده هم بعد از مدت ها پول کنار گذاشتن تو این اوضاع افتضاح یک فروند تلوزیون 4K گرفتم و منتظرم PS4 برسه
    دروغ میگی تلوزیون 4k خریدی منتظری ps4 هم بیاد کوفتت بشه حامد
    من دیگه تاریخ مصرف pc تموم شده چند وقته گیم نمیزنم فقط با اومدن بازیهای جدید افسوس میخورم
    پولم نداریم کنسول بخریم ....تو رفتی تا تلوزیون 4K خریدی

Y. N . W .A

مجموع آرا 0 - رای مثبت 0 - رای منفی 0

12. 2 کاربر از پست مفید JACOB تشکر کرده اند:

H4MED (01-29-2017),Tommy Angelo (02-04-2017)

کاربر ویژه H4MED آواتار ها
    تیم محبوب
     H4MED تیم محبوب

تشکر شده 8,864 بار در 424 پست

برای خرید تلوزیون از مدت ها پیش پول کنار گذاشتم کنسول هم خیلی وقت پیش میخواستم بگیرم ولی انقدر اخبار عجیب غریب میشنیدم مطمئن نبودم
    من مدت هاست بیخیال pc شدم. سیستم خونه رو هم فروختم میخوام یه لپ تاپ بگیرم اونم صرفا" واسه کارهای روزانه.

سلامت را نمی خواهند پاسخ گفت

سرها در گریبان است

کسی سر بر نیارد کرد پاسخ گفتن و دیدار یاران را

نگه جز پیش پا را دید، نتواند

که ره تاریک و لغزان است

مجموع آرا 1 - رای مثبت 1 - رای منفی 0

14. 5 کاربر از پست مفید H4MED تشکر کرده اند:

Dark Soul (01-30-2017),JACOB (01-29-2017),lumia (01-29-2017),Tommy Angelo (02-04-2017),گندم20 (02-04-2017)

صفحه 149 از 149 نخستنخست ... 4999139147148149

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)