خوش آمدید، بزرگترین سایت و انجمن تخصصی هواداران بارسلونا
اخبار ما را دنبال کنید Follow us on Facebook
Sign Up
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
    عضو قدیمی salah_erosennin آواتار ها
    تیم محبوب
     salah_erosennin تیم محبوب

تشکر شده 4,971 بار در 293 پست

سلام!

فقط میشه یه تاسف بزرگ بابت نیمار و رفتارش داشت. حتی اگر بمونه با سکوتش ضربه ی سنگینی به تیم زد. این رو جدای این در نظر بگیرین که 2 هفتس از نقل و انتقالات هم عقب موندیم.
    دل ما رو خون کرد با اون همه موقعیت هایی که خراب می کرد تا فصل پیش. با چنتا بازی خوب فصل قبل خودش رو در سطح مسی می بینه و حالا می خواد شماره ی یک بارسا باشه! هرچند بازی های پیش فصل به نحوی رقم خورد که مسی در حال موقعیت سازی برای آقا بوده!

شاید حقش باشه به حای بازی کنار مسی و سوارز که موقعیت هایی فوق العاده ی خودشون رو بهش میدن کنار ادینسون کاوانی بازی کنه!

مجموع آرا 0 - رای مثبت 0 - رای منفی 0

2. کاربر زیر از پست مفید salah_erosennin تشکر کرده است:

sami_film (09-26-2017)

عضو با سابقه adam.nieve آواتار ها
    تیم محبوب
     adam.nieve تیم محبوب

تشکر شده 1,370 بار در 138 پست

نكته ى ناراحت كننده قيمت پايين فسخ قرارداد هاى بازيكناى ماست
    در حالى كه وراتى بند فسخ نداره و رونلدو يك بيليون و همين سبايوس پونصد ميليونه چند وقت پيش خبرش اومد
    الان بازيكنى رو نميشه زير ١٢٠ تا ١٥٠ ميليون خريد مثل كوتينيو و ديبالا
    كه به هيچ وجه در سطح نيمار نيستند و با خريد يك هافبك مثل وراتى و يرى مينا اگر زمستون بياد ميتونستيم خودمونو تو فينال اروپا ببينيم اما حالا چى؟
    با اين فروش بارسا دنبال خريد وراتى نميره چون يه جورى اين روند انتقال و براشون اسون مى كنيم كه بتونن از فيرپلى مالى فرار كنن
    بايد با فروش ماتوييدى و لوكاس مورا به يووه و تيماى انگليس يه جورى اين بالانسو در بيارن ولى خيلى دوس دارم باشگاه ها ازشون بازيكن نخرن تا از ارىپا محروم شن

واقعا نيمار ٣٠٠ ٤٠٠ ميليون ميرزه وقتى بخواى امباپه رو بگيرى ١٥٠
    خيلى ديگه مادى شده فوتبال
    واقعا روشون كم نشد سه سال تو اروپا حذف شدن؟

4. 3 کاربر از پست مفید adam.nieve تشکر کرده اند:

arman-blue (07-30-2017),Parham (07-31-2017),sami_film (09-26-2017)

عضو قدیمی Parham آواتار ها
    تیم محبوب
     Parham تیم محبوب

تشکر شده 8,276 بار در 459 پست

سلام به همه
    قبل داستان نیمار یه موردی رو بگم من بارها شده بود که سایت برام بسته بود و همیشه برام سوال بود چرا این سایت انقدر بسته میشه تا اینکه متوجه شدم
    با فی لتر شکن بیام سایت همیشه بازه / الان فکر کنم بعد بیشتر از ۳ ماهه که بدون فیل تر شکن دارم میام و سایت بازه
    این رو گفتم که بدونید شاید خیلی ها همین مشکل رو دارند و فکر میکنند کلا سایت رو دایدم رفته

نیمار تا پس فردا دیگه رسمی میشه ٬اعلام هم کردن که حتی نمیخوان با بارسا مذاکره کنند درجا ۲۲۲ رو واریز میکنند
    رفتن نیمار کمی ناراحت کنندست نه زیاد نکته ی بسیار ناراحت کننده اینه ما اگر ماست رو جای بارتمئو و تیم مدیریت داشتیم به مراتب بهتر عمل میکردند

ار وراتی رسیدیم به کوتی الان داشتم میخوندم که رسیدیم به اوزیل تا چند وقت دیگه وحید امیری هم لینک میشه
    ناراحت کننده داستان اینجاست نیمار رو به راحتی دادیم رفت جایگزین برای نیمار زیاده ولی عرضه کمه ٬ این تیم مدیریت فاقد عرضه برای پر کردن جای نیمار هستند
    فقط دلم برای این نوجوون های طرفدار بارسا میسوزه که با کلی شوق و ذوق الان دارند صحبت میکنند که دیبالا و کوتینیو رو با پول فسخ نیمار بگیریم عالی میشه
    حالا همین نیمار میشه تیر اول پرز در اینده این حرف رو بخاطر داشته باشید
    از همین امروز ۳۱ روز وقت داریم خرید خوبی بکنیم و دنبال مصدوم و نیمکت نشینان سایر تیم ها مثل والنسیا و سویا آرسنال و ... باشیم
    داگلاس فرمایلن متیو گومز و .... اینا همه شاهکار های این دوره بودند که دارید میبینید
    نیمار آینده رو به پول فروخت به قول پیکه هر کس هدفی برای آینده داره خیلی ها جام بیشتری دارند خیلی ها پول بیشتری
    به دنی آلوز گفتند حقیقت داره با نیمار صحبت میکنی که بارسا رو ترک کنه گفته نه ۱۰۰٪ دروغه من هر روز با نیمار صحبت میکنم بیشتر اوقات در مورد مسايل غیر فوتبال
    فقط همیشه بهش میگم نیمار شجاع باش *٬ من شجاع بودم که بارسا و یووه رو ترک کردم ....... : |

عضو قدیمی arman-blue آواتار ها
    تیم محبوب
     arman-blue تیم محبوب

تشکر شده 5,245 بار در 276 پست

خب انگار خرید پائولینیوی 29 ساله با مبلغ حدود 40 میلیون داره قطعی میشه !!
    شاید موضوعی که لاپورتا رو از ریاست باشگاه دور کرد ، انتخاب اریک آبیدال به عنوان مدیر ورزشی تیم بود . الان میبینیم شخصی که به گفته ی رسانه ها انتخاب روبرت فرناندز بوده داره به تیم میاد .
    یه هافبک 29 ساله و از سوپرلیگ چین !! با قیمتی نزدیک 40 میلیون یورو
    از وقتی سه گانه ی بارسلونا به اسم بارتومئو زده شد و به عنوان رئیس باشگاه به کارش ادامه داد، روند تبدیل شدن بارسلونا به یک تیم فقط خوب (تیمی نهایتا در حد منچستر و چلسی و آرسنال فعلی) استارت خورد .
    در حال حاضر مسی، سوارز، اینیستا، بوسکتس، پیکه و آلبا و حتی ماسچرانو که میشه ازشون به عنوان بازیکنایی که بارسلونای نیمه جون رو روی دوش خودشون حمل میکنند نام برد ، 30 سال و یا سنی نزدیک به این عدد دارند .
    (کاری به بنجلایی مثل آردا توران و پائولینیو هم نداریم ، حتی بازیکن معمولی مثل راکیتیچ هم سن نسبتا بالایی داره)
    سه یا چهار سال دیگه رو میبینیم که با این قیمت ها ، آرزومون باید بالا اومدن از یک چهارم لیگ قهرمانان باشه .
    El Maestro 6

7. 3 کاربر از پست مفید arman-blue تشکر کرده اند:

PouriA (08-13-2017),S.H.A.Y.A.N (08-14-2017),sami_film (09-26-2017)

کاربر ویژه S.H.A.Y.A.N آواتار ها
    تیم محبوب
     S.H.A.Y.A.N تیم محبوب

تشکر شده 6,608 بار در 344 پست

تو این سال هایی که طرفدار بارسام یاد ندارم بارسا اینقدر تو ال کلاسیکو دست و پا بسته بوده باشه . عملا تیم حریف ده نفره سرتر از ما بود ! حتی فصل قبلم وقتی بازی 2-2 شد و رئال یه یار کمتر داشت سرتر از ما بود و تحت فشار بودیم که اونجا هرجوری بود با فرار روبرتو و خلاقیت مسی بازیو بردیم . در حال حاضر کاملا ضعیف تر از رئالیم و خدا رو شکر که فقط با 2 گل اختلاف باختیم و گندش بیش از این درنیومد . اگه دمبله و کوتینیو این فصل نیان , بارسا کارش تمومه . حتی اونا هم بیان بازم این تیم مشکلات اساسی داره . بارتومئو و دار و دسته اش باید هرچه زودتر گورشونو گم کنن تا بیش از این تحقیر نشدیم . خدا کنه هر اتفاقی میفته به نفع تیممون بشه چون هوادارا دیگه تحمل یه فصل ناکام دیگه رو ندارن . به شخصه خسته شدم از نتایج تیم و نقل و انتقالات فرسایشی . بارتومئو ریشه ی تیمو داره میخشکونه .

مجموع آرا 1 - رای مثبت 1 - رای منفی 0

9. 6 کاربر از پست مفید S.H.A.Y.A.N تشکر کرده اند:

arman-blue (08-14-2017),bardiya (08-14-2017),ln50505 (08-27-2017),Peyman (08-26-2017),salah_erosennin (08-17-2017),sami_film (09-26-2017)

عضو قدیمی bardiya آواتار ها
    تیم محبوب
     bardiya تیم محبوب

تشکر شده 5,514 بار در 393 پست

سلام
    دمبله اومده بارسا خبر دارید
    اما جدا از شوخی بازکنی که الان بارسا خیلی بهش نیاز داشت بدعد از رفتن نیمار و تکنیکی و سرعتی و پاسور خوبی هست که انشاا... چرخش بچرخه
    اگر کوتینیو بیاد و کنار روبرتو بازی کنه و البته بوسکتس اگر درست نشد رو بذارن ذخیره چون خیلی شل و بیخیال بازی میکنه خط هافبک میتونه سر و سامون بگیره
    امیدوارم والورده بتونه دفاع تیمی درست کنه و اینکه فاصله بین خطوط رو کم کنه و از بازیکنان بهترین پتانسیل رو بگیره و هوشمندانه بازی کنه ( منظورم از هوشمندانه بعضی از بازیها نیاز نیست از دقیقه ۱ شروع به حمله کنیم که ضدحمله بخوریم و یا ضرر کنیم و آروم آروم و با سیاست بازی رو اداره کنیم نمونش باز رفت با یووه پارسال که رفتیم جلو و تا به خودمون اومدیم ۲ تا خورده بودیم)

11. 3 کاربر از پست مفید bardiya تشکر کرده اند:

ln50505 (08-27-2017),PouriA (08-30-2017),sami_film (09-26-2017)

عضو با سابقه adam.nieve آواتار ها
    تیم محبوب
     adam.nieve تیم محبوب

تشکر شده 1,370 بار در 138 پست

ظاهرا محرز كه كه الجزاير و ول كرده بود ميگفتن رفته لندن
    واسه امضا چلسى يا آرسنال تو فرودگاه بارسلونه😐😐😐
    كوتينيو هم ظاهرا حتى با خريد لمار و چمبرلين نميخوان بدن
    اليته فعاليت ناگهانيشون تو بازار روز آخر مشكوكه
    ديماريا هم كه كاملا يه بازى از پيش باخته بود و معلومه كه پاريس سكو بذاره ترجيح ميده تا بفروشه بازيكنو
    خبرگزارياى كاتالنم كه از چن روز پيش خبر هاى مختلف كار كردن اما تا الان هيچى

13. کاربر زیر از پست مفید adam.nieve تشکر کرده است:

ln50505 (09-01-2017)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)